هدلایت های خودرو فیلیپس و دلفی

گلدن رود وارد کننده انحصاری هدلایت های اورجینال برند فیلیپس و دلفی به ایران است که نسل پیشرفته و باکیفیت سیستم روشنایی خودرو بوده و از آنجا که در مقایسه با چراغ های زنون و سایر هدلایت ها برتری های قابل توجهی دارد با استقبال گسترده ای در کشورمان روبرو شده است.

انواع هدلایت


مزایای هدلایت های دلفی و فیلیپس

  • نور دهی فوق العاده قوی
  • وات مصرفی بسیار پایین
  • دارای لنز جهت پردازش نور
  • دارای آینه جهت پخش نور در کاسه چراغ
  • شلیک نور در سطح جاده و عدم مزاحمت برای راننده روبرو
  • ضدآب و مجهز به فن
  • حرارت کمتر به دلیل استفاده از چیپ های نسل جدید
  • یک سال ضمانت و نصب رایگان در محل فروش و ارسال رایگان در سراسر ایران


تنها تفاوت هدلایت های دلفی و فیلیپس

همان طور که در شکل می بینید تکنولوژی ساخت اس ام دی هدلایت های فیلیپس به صورت تخت می باشد اما هدلایت های دلفی این تکنولوژی به صورت ذره بینی است که باعث می شود میزان برق کمتری صرف گردد و در نتیجه فشار کمتری به باتری تحمیل گردد. شرکت گلدن رود درصورت عدم رضایت مشتریان محترم از میزان نور هدلایت ها تا ۲۴ ساعت امکان عودت کالا را بدون هیچ هزینه ای عهده دار می باشد.

 

معایب لامپ های زنون غیراستاندارد

۱- لامپ های زنون غیراستاندارد به دلیل عدم استفاده از فیلتر شیشه ای و عدسی های متمرکز کننده نور به شدت قوی و آزار دهندهای دارند. نور این لامپ ها می تواند راننده مقابل را برای مدت ۱ تا ۴ ثانیه کاملا نابینا کند و حتی تا چند دقیقه بر بینایی تاثیر بگذارد. این موضوع می تواند باعث ایجاد تصادفات خطرناک به خصوص در شب ها شود.

۲- در لامپ های زنون از موادی همچون سرب و جیوه استفاده شده است که درصورت شکسته شدن حباب لامپ این مواد وارد هوا شده و خطرات زیست محیطی زیادی به بار می آورند.

۳- لامپ های زنون غیراستاندارد به دلیل استفاده از تجهیزات الکتریکی نامناسب فشار زیادی به سیستم برق خودرو وارد آورده و باعث صدمه به آن می شوند.

۴- فشار گاز درون این لامپ ها در هنگام روشن بودن به ۳۰ اتمسفر(حدود ۳۰ برابر فشار معمولی هوا در سطح زمین) می رسد و دمای درون آنها نیز حدود ۱۵۰۰ درجه فارنهایت می رسد. این موضوع درصورت عدم نصب درست توسط افراد متخصص می تواند خطرات زیادی به بار آورده و موجب انفجار لامپ شود.

۵- در ابتدای روشن شدن لامپ های زنون، ولتاژ دوسر پایه های تنگستنی به حدود ۲۵هزار ولت می رسد. این رقم را می توان با ولتاژ خطوط فشار قوی خطوط انتقال برق مقایسه کرد. این موضوع هنگامی که لامپ در اثرضربه با تصادف می شکند می تواند بسیار خطرناک بوده و باعث ایجاد برق گرفتگی در سرنشینان خودرو و یا افرادی که در اطراف آن قرار دارند شود.

Top