خدمات حمل و ارسال بار

کارگو و حمل اکسپرس هوایی مابین چین و ایران

امروزه حمل اکسپرس به دلیل سهولت در حمل و نقل و سرعت بالا بسیار مورد توجه است. گلدن رود با دارا بودن بسترهای مناسب، نماینده اختصاصی درچین و پرسنل کارآزموده؛ توانایی ارائه هرنوع خدمات حمل و نقل مابین چین و تمامی کشورهای خاورمیانه را دارد. محموله های تجاری با هروزن و حجمی در بهترین شرایط و کمترین زمان ممکن توسط خطوط هوایی داخلی و بین المللی به مقصد تحویل داده می شود. همچنین دریافت و ارسال تمامی مرسولات اعم ازبسته های مرسوم پستی و مدارک از چین به ایران و بالعکس به صورت Door to Door( از درب مبدا تا درب مقصد) صورت می گیرد. برای خرید نمونه کالا جهت بررسی کیفی و بازارسنجی، می توانید از خدمات حمل سریع وخدمات انتقال ارزهای کم به صورت آنلاین بهره ببرید. مشتریان می توانند از طریق کد رهگیری به صورت آنلاین و لحظه به لحظه از وضعیت وموقعیت مرسوله خود اطلاع یابند.

این گروه با درنظرداشتن این که دریافت به موقع و مطمئن سفارشات و خریدهای خارجی از دغدغه های مهم واردکنندگان است؛ ضمن تسریع انجام امور و ارائه سرویس منظم، سعی برآن دارد امانتدار شایسته ای برای عزیزان باشد.

حمل دریایی و ترکیبی

در شرایطی که مدت زمان رسیدن کالا از اهمیت ویژه ای برخوردار نیست و محموله جزو کالاهای حجیم می باشد، پیشنهاد می کنیم از سرویس حمل دریایی گلدن رود بهره ببرید. بارگیری، تخلیه، بازرسی و انبارداری درمبدا ومقصد خدمات تکمیلی ماست که امنیت مبادلات تجارمحترم را تضمین می کند. در حمل ترکیبی کالای تجاری شما از مبدا به صورت هوایی یا دریایی تا گمرکات امام خمینی یا بندرعباس منتقل شده و پس از ترخیص از گمرک به مقصد نهایی در سرتاسر کشور توسط سرویس های حمل و نقل زمینی گلدن رود ترانزیت می گردد. کل پروسه حمل و نقل ترکیبی تحت یک سند حمل و یک پوشش بیمه صورت می گیرد.

Top