واردات و نمایندگی محصولات ماربلین در ایران

برند اکسسوری ماربلین در سال ۲۰۱۴ در هنگ کنگ با ایده کلی ارائه سبک های جدید زیورالات و اکسسوری های فَشِن پایه گذاری شد تا قدم مهمی را در صنعت زیورآلات برداشته باشد. استفاده از تکنولوژی جدید در بکار بردن ورقه های طلا بر روی سنگ با ارزش یشم که به دلیل خواص انرژیکی و درمانی بالا به عنوان سنگ مقدس مشرق زمین شناخته می شود محصولی را پدید آورد که علاوه بر ارزش بالای سنتی آن، جذابیت ظاهری با جلوه بالایی ایجاد کند و به سرعت مورد استقبال عموم قرار گیرد.

شرکت گلدن رود که از سهامداران این مجموعه می باشد، فروش انحصاری این محصولات در ایران را به عهده دارد و این برند در طول بیش از ۳ سال به بهترین نحو به هممیهنان عزیز معرفی شده گردیده

WhatsApp Image 2019-10-02 at 01.52.23

محصولات شرکت ماربلین:

 گردنبند – سری سنگ یشم: 

برند ماربلین با ارایه ی طرح های جدید و خلاقانه در سبک سنگ یشم (jade) و ورقه طلای ۲۴ عیار (AU999) باعث ایجاد تحولی مثبت در عرصه زیورآلات شده است. در این سبک شما ترکیبی از سنگ یشم و ورقه طلای ۲۴عیار را مشاهده می کنید که به عنوان طلای فانتزی ارایه میشود و شما میتوانید از خواص بالای سنگ یشم وطلا برخوردار شوید و زیبایی چشمگیری را تجربه کنید .این محصول بصورت تک فروخته میشود وبر اساس وزن طلا قیمت گذاری نشده. همچنین کلیه محصولات همراه با زنجیر روکش طلا عرضه میگردد.

خدمات صادقانه و متعهدانه این برند مانند: امکان تعویض و یا مرجوع نمودن کالا بدون کسر هزینه ( تا ۲۴ ساعت )، گارانتی ۲ ساله بی قید و شرط محصول، ارایه ی شناسنامه معتبر بین المللی که حکم ضمانت نامه آنها و تاییدیه ی سنگ وطلای آن میباشد، که همین امر دلیل پیشرفت و متمایز گشتن برند ماربلین از دیگر رقبا توسط مخاطبین این برند میباشد.

سری کریستال:

برند ماربلین درسری” کریستال  “خود از روشی نوین برای طراحی محصولات  استفاده نموده وبا ظرافتی خاص، ورق طلا داخل کریستال طراحی شده که با انعکاس نور داخل کریستال جلوه ای چشمگیر به آن میدهد .

دستبند، انگشتر، گوشواره  – زیورالات گرید آ:

برند ماربلین با توجه به محبوبیت کریستال های سوارفسکی و سنگ با ارزش زیرکنیوم از این گوهر ها در طرح های خود استفاده نموده. لازم به ذکر میباشد ،کلیه زیورالات این سری آبکاری طلا میباشد.

اکسسوری مردانه:

زیورآلات مردانه مانند سایر اکسسوری ها باید با توجه به استایل کژوال یا رسمی بودنش مد نظر قرار بگیرد. بخش اکسسوری های مردانه برند ماربلین شامل تمامی زیورآلات مورد نیاز آقایان در گروه های سنی گوناگون می باشد تا با توجه به نوع پوشش بتوانند بوسیله این محصولات جلوه بیشتری به ظاهر خود ببخشد.

لازم به ذکر است با توجه به استفاده از درجه یک ترین متریال ها در ساخت این سری، کلیه محصولات شامل یک سال گارانتی ماربلین می باشد

Top